Kúpte si kyanid draselný v tabletkách aj v prášku Neviditeľný inzerát

Kategória

Zdravie a krása / Kozmetika

Popis
Naše laboratórium vyrába a distribuuje draslík najvyššej kvality, čo je bezfarebná kryštalická zlúčenina. Náš kyanid draselný je známy preda
Naše laboratórium vyrába a distribuuje draslík najvyššej kvality, čo je bezfarebná kryštalická zlúčenina. Náš kyanid draselný je známy predajcami šperkov pre jeho extrémne a mimoriadne vysoko kvalitné chemické pozlátenie a leštenie. Naša ťažba zlata. organická syntéza. a zákazníci galvanického pokovovania sa nikdy nikam nepozreli, odkedy testovali náš kyanid draselný. Kyanid draselný sa ponúka vo forme prášku alebo valcovitých tabliet, každá tableta s hmotnosťou 100 gramov. Je to anorganická zlúčenina so vzorcom KCN. Táto bezfarebná kryštalická zlúčenina. vzhľadovo podobný cukru. je vysoko rozpustný vo vode. Väčšina KCN sa používa pri ťažbe zlata. organická syntéza. spáchanie samovraždy a galvanizácie.

Kontaktujte nás priamo prostredníctvom nášho e-mailu na adrese .. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Špecifické detaily inzerátu

Stav:: Nové
Transakcia:: Predám

Pridal

Neregistrovaný inzerent

Lokalita

Česká republika

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 5696
Zobrazené: 52
Pridané 14-06-2023
Inzerát expiruje: do vymazania