Lacný server hosting a správa serverov

Pridať do obľúbených
Pridané 11-08-2018
Pridal

Popis

Zobrazujú sa Vaše webstránky pomalšie? Keď je špička medzi jedenástou a šestnástou hodinou cítite výrazný rozdiel v načítavaní stránok? Tak
Zobrazujú sa Vaše webstránky pomalšie? Keď je špička medzi jedenástou a šestnástou hodinou cítite výrazný rozdiel v načítavaní stránok? Tak pre Vás je určená služba virtuálny server a dedikovaný server. Virtuálny server je webserver, ktorý je spustený v nejakom virtualizačnom prostredí a správa sa ako reálny fyzický server. Virtuálny server je dobrá voľba pri plnení Vašich požiadaviek na kvalitné, dostatočne výkonne riešenie na zobrazovanie Vašich webstránok.

Virtuálne servery
Spolupracujeme s poprednou celosvetovou hostingovou spoločnosťou, kde servery sú umiestnené v Nemecku alebo vo Francúzku. Výkonný 2 procesorový webserver s 8GB pamätou a 200GB SSDúložným priestorom môžete mať už od 13 €.

Môžete si overiť na adrese:http://www.hetzner.de/cloud

Príklad:
Virtuálny serve
r 2CPU 4GB RAM 40GB Nvme cena za mesiac : 5.88 €
Sprava servera 1hodina za mesiac : 12 €
Prvotná inštalácia
 a konfigurácia: 30 €


Získate svoj vlastný priestor, kde nebudete limitovanými ostatnými webstránkami.  Tento príklad sa hodí na 2-3 kvalitné navštevované eshopy alebo webstránky. Poprípade množstvo jednoduchých webstránok. Webstránky sa Vám budú zobrazovať rovnako, či je špička alebo nie. Samozrejmosťou sú zálohy a zabezpečenie. 


D
edikované servery
Dedikované servery sú fyzické servery umiestnené v serverovni prenajaté na obdobie podľa zmluvného kontraktu. Výpovedná lehota je od jedného mesiaca. Spolupracujeme s poprednou celosvetovou hostingovou spoločnosťou, kde servery sú umiestnené v Nemecku alebo vo Francúzku.
Môžete si overiť na adrese: https://www.server4you.net/dedicated-server

Príklad:
Fyzický server
 8CPU 32GB RAM 2X250GB SSD cena za mesiac : 40 € 
Sprava servera 1hodina za mesiac : 12 €
Prvotná inštalácia a konfigurácia: 30 €

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Ponuka

Lokalita

Trenčín, Trenčiansky kraj, Slovensko

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 261
Zobrazené: 517
Inzerát expiruje: do vymazania